Dzięki bardzo dużej wydajności jaką agregat posiada i odpowiednio dopasowanym dyszom natryskowym, mamy możliwość wykorzystania agregatu natryskowego na dużych i małych inwestycjach. Nie posiadając takiego sprzętu, kładzenie gładzi jest zajęciem bardzo pracochłonnym, pochłaniającym zwykle mnóstwo czasu i zasobów ekipy remontowej. Nasz agregat potrafi zapewnić oszczędność materiałową z powodu mniejszych strat materiału, jakie mają miejsce przy ręcznym narzucaniu gładzi.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz niezwykłej skuteczności agregatu do gładzi, jesteśmy w stanie wykonać pracę wysoko-jakościową szybko i czysto.

agregat do natryskowego nakładania gładzi i szpachlowania konin
Maszynowe nakładanie gładzi agregatem hydrodynamicznym

Zalety maszynowego nakładania gładzi:

  • Czystość i oszczędność. Dużo mniejsza ilość odpadów, możliwa 30% oszczędność w porównaniu z pracą ręczną. Materiał jest narzucany na ścianę precyzyjnie. Grubość warstwy jest pod ścisłą kontrolą operatora.
  • Bardzo gładkie wykończenie. Agregat wbija w ścianę gładź, bez powietrza i pod ciśnieniem. Daje to bardzo dobry stopień pokrycia każdego minimetra ściany co w znacznym stopniu podnosi końcową jakość wykończenia ścian i sufitów.
  • Duża szybkość pracy. Kilkukrotnie większa szybkość pracy i skuteczność w porównaniu z ręcznym sposobem nakładania.

Szpachlowanie i gipsowanie: Konin, Kalisz, Koło, Września

Dzięki użyciu profesjonalnych narzędzi pracy takich jak agregat hydrodynamiczny do nakładania gładzi szpachlowych jesteśmy w stanie realizować usługi nie tylko w Koninie ale także w mieście Kalisz, Koło i Września. Dojazd do dalszych miejscowości nie stanowi problemu gdy nie trzeba ręcznie nakładać na ścianę 500kg gładzi szpachlowej. Oszczędzamy przy nakładaniu dużo czasu i energii. Maszynowe bezpyłowe szlifowanie ścian i sufitów jest również nieporównywalnie szybsze i lżejsze od szlifowania ręcznego, a i sprzątania jest dużo mniej.

Kontakt || Cennik